на почту» title=»Отправить на почту»>
Закрыть
Отправить
30 червня 2016 року в конференц-залі «Q», IQ business Center, відбудеться конференція «Публічні закупівлі в Україні та світі: нові можливості чи ілюзія» за підтримки департаменту регулювання державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Її проводить ДП «Держзовнішінформ» спільно із ProZorro та офісом GPAinUA. Партнер конференції – Крюківський вагонобудівний завод.
У роботі заходу візьмуть участь:
- Максим Нефьодов, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі,
- Владислава Рутицька, заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції,
- Олексій Михайличенко, радник міністра економічного розвитку і торгівлі України, офіс GPAinUA,
- Денис Шендрик, керівник практики митного регулювання та міжнародної торгівлі, PwC Україна,
- Володимир Сеньків, спеціаліст відділу закупівель, ПРООН,
- провідні менеджери українських та закордонних компаній.
Під час конференції учасники ознайомляться з публічними закупівлями як ефективним інструментом для збільшення збуту, отримають інформацію про майданчики та механізми участі в публічних закупівлях у світі.
Окремою темою обговорення на конференції стане вихід вітчизняних компаній на міжнародний ринок GPA. Географія ринку: Україна, Європа, Азія, Африка, СНД. Розмір ринку GPA тільки в Україні оцінюється в 250 млрд грн на рік, у СОТ – приблизно 1,7 трлн дол. США.
Також буде розглянуто практику участі в системі українських публічних закупівель ProZorro. Участь в останній стає дедалі актуальнішою для українського бізнесу. За рішенням уряду з 1 серпня 2016 року всі державні закупівлі в Україні мають здійснюватися через систему публічних електронних закупівель.
У програмі :
- особливості публічних закупівель в ЄC,
- процедура оскарження та інші юридичні аспекти державних закупівель в Україні та ЄС,
- практика роботи із електронними ресурсами пошуку тендерів TED та Ariba Network,
- системи публічних закупівель у країнах СНД.
Публічні закупівлі мають низку переваг перед іншими інструментами збільшення збуту та розширення ринків, зокрема зменшують час на пошук країни експорту та споживача, забезпечують великий сталий попит та чітко визначені умови конкуренції.
Генеральний новинний партнер конференції – Інтерфакс-Україна, офіційний інформаційний партнер – UNN, офіційний інтернет-партнер – «Экономические известия», офіційний друкований партнер – фінансово-економічний тижневик «Україна Бізнес Ревю», офіційний медіапартнер – Landlord. Інформаційні партнери – American Chamber of Commerce in Ukraine (АСС) та European Business Association (EBA).
Більше інформації: http://tender.dzi.gov.ua/
Конференція відбудеться 30 червня в конференц-залі «Q», IQ business Center, за адресою: Київ, вул. Болсуновська, 13-15.
Передбачено кава-брейки, під час яких бажаючі отримають можливість безпосереднього спілкування із доповідачами.
Довідка. Agreement on Government Procurement, GPA – Угода про державні закупівлі Світової організації торгівлі. Об’єднує 46 країн – членів СОТ, зокрема всі країни Євросоюзу, які є однією стороною угоди. Ще 29 членів СОТ беруть участь в GPA як спостерігачі. Офіційна сторінка: https://www.wto.org/english/tratop_e/gproc_e/gp_gpa_e.htm
Угода має на меті взаємно відкриті ринки закупівель і передбачає єдині процедури проведення публічних закупівель, визначення переможців торгів та повний доступ на ринки країн-членів.
У травні 2016 року до Угоди про GPA повністю приєдналася й Україна. Відтоді вітчизняні компанії отримали право брати участь у державних закупівлях GPA: країнах ЄС, Японії, США, Кореї, Тайваню, Сінгапуру, Гонконгу й Канади.
Довідка. Tenders Electronic Daily, TED – щоденні електронні тендери. Публікуються на офіційному сайті www.Ted.europa.eu і є онлайн-версією «Офіційного журналу ЄС». У середньому на день публікується понад 1000 тендерів.
Офіційна сторінка: http://ted.europa.eu/TED/main/HomePage.do
З питань акредитації ЗМІ, будь ласка, звертайтеся до прес-служби ДЗІ: Денис Парійський, +380 (044) 390-50-74, +380 (095) 432-04-63, e-mail: pariysky@dzi.gov.ua